Typická Anna Fleurs

Vysoce kvalitní osobní služby s mnoha druhy květin a rostlin. To je typická Anna Fleurs. Aplikujeme tyto priority při naší práci pravidelného dodavatele do velkoobchodní i maloobchodní sítě ve Francii již po mnoho let.

Naše čerstvé květiny a rostliny jsou každý den nakupovány na největší aukci v Nizozemsku. Naše nabídka řezaných květin zahrnuje růže, tulipány a slunečnice. Kromě květin máme na skladě také mnoho druhů rostlin. Čerstvé produkty vyžadují pečlivý přístup a z toho důvodu připravujeme produkty na prodej za těch nejpříznivějších podmínek. Tímto způsobem je při dodávce zaručena čerstvost a nejvyšší kvalita.

Můžete však od nás očekávat ještě více. Rádi se nad vším zamýšlíme s našimi zákazníky. Jaké produkty jsou zajímavé pro vaši cílovou skupinu a jak můžete této skupině co nejlépe posloužit? Sledujeme vývoj na trhu lépe než ostatní a víme, co se děje. Díky kombinaci našich zkušeností a požadavků a přání vašich zákazníků je jisté, že vytvoříme silnou a promyšlenou strategii na trhu. Stručně řečeno, poskytujeme osobní služby, které daleko přesahují vaše očekávání. Ano, to je typická Anna Fleurs!